Draugu stipendija 2020

Kategorijā "Izglītība, skolas, pētniecība"

Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, sociāli un materiāli apgrūtinātos apstākļos dzīvojošiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. Jau 18 gadus to darīt palīdz uzņēmumi, privātpersonas, organizācijas un bijušie stipendiāti.

Kopš 2008. gada Vītolu fonds sadarbojas ar portālu "Ziedot.lv". Izveidotā Draugu stipendija rada iespēju cilvēkiem ziedot jauniešu studijām - godinot jubilārus, aizgājējus un citos sev īpašos brīžos. Savukārt bijušie stipendiāti ziedo īstenojot Vītolu fonda vēlējumu: "Ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem!" Pateicoties daudzu cilvēku ziedojumiem, šogad ar Draugu stipendijas atbalstu studē 15 jaunieši. Kopš Draugu stipendijas dibināšanas atbalstu ir saņēmuši 86 jaunieši.

Ik gadu Vītolu fonds saņem vairākus simtus lūgumus palīdzēt jauniešiem, kuru materiālie apstākļi liedz iespēju iegūt augstāko izglītību, un katrs šāds pieteikums ir skarbs dzīvesstāsts, kurš vēsta par prasmi saglabāt optimismu, darboties gribu un zinātkāri jebkuros apstākļos. Katram jaunietim stipendijā izmaksā 200.00 EUR mēnesī visos studiju mēnešos. 

Vakardiena ir pagājusi. Rītdiena vēl nav atnākusi. Mums pieder šodiena, lai parādītu savu vēlmi palīdzēt un atbalstīt. Mums pieder izvēles iespējas, un viena no tām – darīt laimīgus citus. Svarīgs nav mūsu darba lielums, bet gan kopīgās labās gribas daudzums, ko ieliekam tajā.

Aicinām atbalstīt jauniešus ceļā uz izglītību!
Vītolu fonds

www.vitolufonds.lv

Projekts ievietots portālā 13.02.2020

TVNET un Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. TVNET un Ziedot.lv nekāda veida administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.