Palīdzi bērniem staigāt!

Kategorijā "Bērnu rehabilitācija centrā "Poga""

Bērniem ar kustību traucējumiem ikdiena ir pilna izaicinājumu. Līdzās skolai, rotaļām un citām interesēm, ir regulāri jāapmeklē fizioterapeits. Arī tad, ja negribas, arī tad, ja nogurums un arī tad, ja draugi sauc.

Jo regulāra fizioterapija nodrošina, ka bērna veselības stāvoklis nepasliktinās.  Bet, lai sasniegtu progresu, terapija jāveic intensīvi un daudz vēl jādara arī mājās.

Regulāra fizioterapija nepieciešama bērniem ar dažādām diagnozēm – bērnu cerebrālā trieka, Spina bidifa, mikrocefālija, insults, dažādas retās slimības, negadījumos iegūta smagas un paliekošas traumas. Diemžēl ar valsts apmaksātājam fizioterapijas reizēm nepietiek. Tāpēc nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Rehabilitācijas centrā POGA bērniem ar neiroloģiskajiem kustību traucējumiem ir iespēja saņemt fizioterapiju pie augti kvalificētiem un ieinteresētiem fizioterapeitiem.  Jo POGA ir vieta, kur bērnus un vecākus saprot un mīl. POGA speciālisti gluži kā gādīgi vecāki palīdz bērniem apgūt arvien jaunas iemaņas, stiprināt savu varēšanu un sasniegt jaunas uzvaras.

Vienas fizioterapijas nodarbības izmaksas ir 25 eiro. Vienam bērniem mēnesī vidēji nepieciešamas 10 - 12 fizioterapijas nodarbības. Gadā tie ir vidēji ir 3000 eiro.

Palīdzēsim bērniem ar neiroloģiskiem kustību traucējumiem!

Projekts ievietots portālā 18.02.2020

TVNET un Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. TVNET un Ziedot.lv nekāda veida administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.