Palīdzība Annai Dumai

Kategorijā "Smagi slimu bērnu atbalstam"

Annai ir 6 gadi un meitenīte dzīvo Rīgā. Mazulīte pasaulē ieradās krietni pirms noliktā laika- 31.grūtniecības nedēļā un svēra vien kilogramu. Vēlāk vecākiem tika paziņota Annas diagnoze – Edvardsa (Edwards) sindroms. Mazulītes attīstība notiek ļoti lēni – pirmie soļi tika sperti tikai 3 gadu vecumā. Vecāki darīja visu iespējamo, lai palīdzētu stimulēt un atbalstīt meitiņu. Anna apmeklēja neskaitāmus speciālistus un rehabilitācijas pasākumus. Neskatoties uz ieguldīto darbu un līdzekļiem, Annai ir garīgās un runas attīstības traucējumi.

Anna 6 gados vēl nerunā. Rudenī Annai būs jāuzsāk skolas gaitas un speciālisti rekomendē nepārtraukt nodarbību apmeklējumu, jo regulāri strādājot ar Annu, tiks sasniegts pozitīvs progress. Vecāki lūdz mūsu atbalstu, lai meitenītei netiktu pārtrauktas nodarbības. Annai jāapmeklē audiologopēds, ABA terapijas nodarbības, kā arī baseins. Visas šīs terapijas maksā ļoti dārgi un ģimene nevar atļauties. Kopā gadam nepieciešami 7440 eiro.

Kopīgiem spēkiem mēs varam palīdzēt, lai Anna sāktu runāt! Mēs to paveiksim!

Projekts ievietots portālā 30.07.2020

TVNET un Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. TVNET un Ziedot.lv nekāda veida administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.