Palīdzība Danilam Bespalovam

Kategorijā "Smagi slimu bērnu atbalstam"

Danils ir ļoti gaidīts bērniņš, un grūtniecības laikā nekas neliecināja par to, ka atklāsies kas tāds, kas izmainīs visu ģimenes dzīvi. Danils dzima dvīņu dzemdībās plānotā ķeizargriezienā. Agrīnā psihomotorā attīstība zēnam noritēja bez īpatnībām. Līdz 1 gada 5 mēnešu vecumam zēns jau sāka teikt pirmos vārdus. 2 gadu un 5 mēnešu vecumā zēns pārstāja runāt, palika agresīvs, nespēlējās un nekomunicēja ar citiem bērniem. Zēnam tika uzstādīta diagnoze – autiska spektra traucējumi.

Danils dzīvo savā pasaulē, viņu nevar atstāt vienu, jo viņš neapzinās savas uzvedības sekas. Zēns komunikācijā izmanto tikai dažus vārdus, savas vēlmes izsaka ņemot mammu pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta.

Šobrīd Danilam ir 13 gadi. Ikdienā zēns apmeklē Rīgas 71.vidusskolas rehabilitācijas centru.  Danils ir noslēdzies, ar citiem nekontaktē, dzīvo savā pasaulē.

Danila vecāki apmaksā dēlam nodarbības pie logopēda un delfīnterapiju Minskā.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Danils jau ir saņēmis ABA terapijas nodarbības. Kopā ar citām rehabilitācijām šī terapija deva labus rezultātus zēna attīstībā, ir parādījušies jauni vārdi un sācis kontrolēt savu uzvedību. Ir ļoti svarīgi turpināt ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā 12 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 3600 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo strādā tikai tētis.

Palīdzēsim Danilam!

Projekts ievietots portālā 22.09.2020

TVNET un Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. TVNET un Ziedot.lv nekāda veida administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.