Palīdzība Stefanam Neļubinam

Kategorijā "Smagi slimu bērnu atbalstam"

Divpadsmit gadus vecajam Stefanam ir bērnības autisms un vidēji smaga garīgā atpalicība. Stefans nerunā, viņam trūkst patstāvības, lai sevi aprūpētu un lielas grūtības iekļauties sabiedrībā un komunicēt ar saviem vienaudžiem. Lai arī zēns ir ļoti emocionāls, nevar izteikt savas vēlmes un vajadzības, jūtīgi reaģē, ja kaut ko vēlas. Stefanam ļoti patīk klausīties mūziku. Ikdienā Stefanam ir vajadzīga pilnīga uzraudzība un viņu nevar atstāt vienu, arī speciālajā skolā, kuru viņš apmeklē. Pēc speciālistu ieteikuma Stefans apmeklēja centu “Solis augšup”, kur viņam regulāri bija ABA terapijas nodarbības. Šī terapija palīdz uztvert un sazināties ar apkārtējo pasauli, lai zēns varētu pielāgoties apkārtējai videi.

Stefanam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Stefana ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt, lai zēns varētu 2 reizes nedēļā apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Gadā tam nepieciešami 2208 eiro.

Mums jāpalīdz Stefanam, lai viņš varētu kļūt patstāvīgāks un komunikablāks iemācītos socializēties. 

Palīdzēsim Stefanam!

Projekts ievietots portālā 16.10.2020

TVNET un Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. TVNET un Ziedot.lv nekāda veida administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.